Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Nasze kierunki:
 

👉👉 APLIKUJ 👈👈


Nasz profil na Facebooku

Z WIET wszędzie blisko!

Wydział mieści się w Szczecinie na ul. H.Pobożnego 11, czyli dwie minuty piechotą od akademika i pięć od siedziby głównej czyli budynku Politechniki na Wałach Chrobrego.
Budynki  WIET to także siłownia, sala fitness, bar i pływalnia PM. Komunikacja z miastem to właściwie spacer, ponieważ wszystko czego studenci potrzebują jest bardzo blisko - centrum handlowe, kino, paczkomat, przychodnia, pływalnia itd…Piękna okolica jest doskonała do mieszkania i nauki, zapewnia także oszczędność czasu, tak ważnego dla śpiochów 😊 Z akademika do budynku WIET można dojść w 3 minuty!  Mamy także Jacht Klub >>  profil na Facebooku

Co po studiach?

Głównym celem działalności Wydziału jest kształcenie kadr zarządzających w zakresie logistyki i europejskiego systemu transportowego, pracowników poziomu managerskiego firm spedycyjnych i transportowych ze szczególnym uwzględnieniem portów morskich i żeglugi śródlądowej. Absolwenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji podejmują pracę w przedsiębiorstwach gospodarki morskiej, w administracji morskiej, przedsiębiorstwach transportowych, logistycznych i spedycyjnych.

Idea, która przyświecała twórcom programów kształcenia w PM, to ukształtowanie ekologicznie świadomych pracowników i przedsiębiorców, którzy będą potrafili pracować w zespole, a w razie potrzeby mogą bezproblemowo przejść w tryb zdalny, którzy znajdują równowagę między pracą zawodową a życiem prywatnym.
Niezdecydowanych niech przekona nasza absolwentka, która opowiada o życiu w akademiku, pasjonującej pracy w wielkim centrum logistycznym, co udało jej się w nim usprawnić i dlaczego najważniejsze w pracy są relacje międzyludzkie >> wywiad.

👉 Więcej o kierunkach studiów na WIET

👉 Relacja z dnia otwartego naszego Wydziału

Zobacz nasz informator dla kandydatów na studia 👇
Politechnika Morska w Szczecinie zobacz informator 2023_2024 - baner poziomy
 
 
 
 
 

Plik do pobrania